Wysyłka i koszty dostawy

KOSZTY DOSTAWY

Koszt przesyłki dla paczki do 30 kg - 17,00zł netto
Koszt przesyłki dla paczki pobraniowej do 30 kg to 22,00zł netto

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawyTermin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Jeżleli przy produkcie jest wyświetlony koszyk, oznacza to iż jest on dostępny od ręki.

Istnieje możliwość zamówienia produktów na specjalne życzenie klienta. Jeżeli dany produkt jest dostępny w sprzedaży hurtowej, to jego zamówienie może wynieść 2-3 dni. Jeżeli produkt nie jest dostępny w sprzedaży hurtowej, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do ponad 7 dni.

Sklep PODNOSEK.PL może anulować zamówienie jeżeli produkt jest niedostępny lub został wycofany ze sprzedaży.

Sklep PODNOSEK.PL nie sprowadza produktów, które nie znajdują się w ofercie sklepowej.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy

Zamówione produkty są wysyłane poprzez firmę kurierską DHL.

Produkty można odebrać osobiście po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu godziny odbioru.

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

Wysyłka:

Zamówienia realizujemy poprzez firmę kurierską DHL. Zamówione przedmioty wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Przedmioty kupione i opłacone do godziny 12:00, są wysyłane tego samego dnia.

Wysyłka pobraniowa:

Zamówione produkty wysyłamy również przesyłkami pobraniowymi. Po dokonanym zakupie należy wybrać odpowiednią opcję w zamówieniu. Przedmioty zamówione do godziny 12:00, są wysyłane tego samego dnia.

Odbiór osobisty:

Odbiór osobisty ­ to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: aleja Niepodległości 46/1, 43-100 Tychy. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Zamówione przedmioty należy odebrać najpóźniej do 7 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym przypadku zamówienie zstanie anulowane.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ STRONY
Kontynuuj

Witryna www.podnosek.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Zamknij

Parse Time: 0.152s